“Sparnai” atsirado 2007-ųjų pavasarį kaip jaunų žmonių kuriamas mėnesinis leidinys. Nuo to laiko patyrę ne vieną pokytį ir davę pradžią asociacijos “Visuomenė be sienų” susikūrimui, nuo 2009-ųjų rudens “Sparnai” žengia į internetą. Nepaisant pokyčių, tikslai išlieka tie patys - suteikti erdvę laisvo, nepriklausomo požiūrio raiškai bei galimybę suvokti politikoje, kultūroje bei kitose visuomenės gyvenimo srityse vykstančius procesus. Stengiamės ne tiek pranešti apie konkrečius įvykius, kiek padėti įsigilinti į kontekstą, atskleisti tendencijas, dėsningumus, pateikti prognozes.

Naujas straipsnis pasirodo kiekvieną nelyginę savaitės darbo dieną (pirmadienį, trečiadienįir penktadienį).

“Sparnų” kolektyvą sudaro jauni žmonės, daugiausia - universitetų (Lietuvos ir Didžiosios Britanijos) studentai. Tačiau projektas atviras visiems, turintiems, ką pasakyti ir galintiems tai padaryti. Kartu siekiame bendradarbiauti su kitomis jaunimo pilietiškumą, nuomonės raišką skatinančiomis iniciatyvomis, įgyvendinti bendras idėjas.

“Sparnai” siekia būti tolerantiški ir atviri visoms nuomonėms. Jie siekia suprasti, bet ne teisti. Pažinti užuot apsimetus, kad nemalonaus reiškinio nėra. “Sparnai” nesiekia būti pikti, tačiau niekada nebus konformistiški. Jie kils aukštyn tam , kad geriau matytų, o ne tam, kad kiti atrodytų maži.

“Sparnų” adresas internete - www.sparnai.com

Rodyk draugams